klima

ısısan daikin
,
 
Ürünler
Split Klimalar
Inverter Split Klimalar
Sky Air Sistem
Super Multi Plus Sistem
VRV II Sistemleri
HRV Sistemleri

Daikin HRV Sistemleri

NOT: Bu sayfada yer alan ürünlerin üretimi ve satışı Daikin tarafından durdurulmuştur.

Yeni teknoloji Daikin ürünlerini incelemek için lütfen "Ürünler" sayfamıza bakınız. Detaylı bilgi için bizimle İletişim kurabilirsiniz.


Daikin'ın HRV cihazları (Isı Geri Kazanımlı Havalandırma) ile, taze hava ve egzos havası arasında ısı transferi gerçekleştirilerek havalandırma sırasında kaybedilen ısı enerjisi geri kazanılır ve havalandırmadan kaynaklanan oda sıcaklığı değişiklikleri düzenlenir. Böylece sürekli olarak rahat ve temiz bir ortam sağlanmış olur. Konvensiyonel havalandırma sistemlerinde taze havadan gelen ilave klima yükleri bulunmaktadır.
HRV cihazlarında ise klima sistemi üzerine eklenen yüz azaltılarak enerji tasarrufu sağlanır. Bunlara ilave olarak, Daikin'ın HRV sistemine, Sky Air serisi split cihazlara ve diğer klima sistemlerine bağlanan HRV otomatik olarak havalandırma moduna geçer, enerji tasarrufu etkilerini arttırır.
HRV'nin çalışması, basit bir konfigürasyonla klima ve havalandırma tamamiyle kontrol imkanı sağlayan uzaktan kumanda üzerinden merkezi hale getirilmiştir.
Bu sistemin yüksek hacimli veri işleme kapasitesi ile yeni model HRV ve VRV cihazları kombine kontrol sisteminin geçiş hızı geleneksel havalandırma sistemlerine göre 40 kez daha büyüktür.

Ürünler | Daikin Klima | Hizmetler | Hakkımızda | Sıkça Sorulan Sorular |Klima Tipleri Hakkında | İrtibat

Copyright © 2001 - 2009 Özşah Elektrik Taahhüt Soğutma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Tel: 0212 210 92 16 - 210 92 17 Fax: 0212 210 92 14