klima

ısısan daikin
,
 
Ürünler
Split Klimalar
Inverter Split Klimalar
Sky Air Sistem
Super Multi Plus Sistem
VRV II Sistemleri
HRV Sistemleri

Daikin VRV II Sistemleri

NOT: Bu sayfada yer alan ürünlerin üretimi ve satışı Daikin tarafından durdurulmuştur.

Yeni teknoloji Daikin ürünlerini incelemek için lütfen "Ürünler" sayfamıza bakınız. Detaylı bilgi için bizimle İletişim kurabilirsiniz.


Benzersiz Teknolojisi ile Daikin'ın "akıllı merkezi klima sistemi" şeklinde adlandırdığı VRV II Klima sistemleri, yeni veya eski, küçük binalardan büyük binalara tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tüm VRV II serisi sistemlerde Daikin'ın Tescilli Süper Kablolama Sistemi kullanılmaktadır. Bu Süper Kablolama Sistemi sayesinde, tüm sistemi iç dış ünite arasındaki kablolar yardımı ile kontrol etmek mümkündür. Süper Kablolama Sistemi, kablolama işlemini basitleştirirken diğer yandan yanlış bağlantı hatalarını düzeltmektedir.

Isıtma -15°C'ye varan dış sıcaklıklarda sürekli çalışır:
Daikin'ın düşük ortam sıcaklıklarında performansı yükselten teknolojisi sayesinde, dış üniteler -15°C'ye varan dış sıcaklıklarda ısıtmayı gerçekleştirerek soğuk bölgelerde klimatizasyonu sağlamaktadır.

Tüm binanın klima sisteminin kontrolü:
64 gruba (128 iç ünite) kadar iç ünite tek bir merkezden kontrol edilebilir. Merkezi kontrol için gereken opsiyonel kumandalar kolayca montaj edilebilir ve binanın yapısına ve kullanım amaçlarına göre sistem kolayca dizayn edilebilir. HRV gibi diğer çeşitli klimatizasyon ekipmanları ile uyumu çok kolaydır. 2 km'ye kadar kablolama yapılabilmekte ve yeni eklemelere müsaade etmektedir.

VRV II Sistem bina sahiplerine ne kazandırır?
Daikin VRV II Teknolojisi bina sahiplerinin enerji, maliyet ve yer konusunda tasarruf etmesini sağlar. İleri inverter teknolojisi çalışmanın her evresinde yeterli klimatizasyonu gerçekleştirir. Kompakt, hafif iç ünite tasarımı ve Refnet borulama sistemi ile VRV II sistemi, esnek dizayn ve kolay montaj sağlar.

Tam Esneklik:
VRV II sistem her odanın klimasının bağımsız bir kontrolü olması sayesinde, farklı kat hatta odaların değişik müşterilere kiralanabilmesini mümkün kılar. Inverter teknolojisi sayesinde değişik tip ve kapasitede 11 iç ünite bir sisteme monte edilebilir. Daikin VRV Teknolojisi verimli ve otomatik olarak farklı büyüklüklerdeki mekanlara ait iç ünitelerin bağımsız kontorünü yapabildiği için, konforlu çalışma ve yaşam ortamı sunar.

Düşük işletim giderleri: VRV II sistemin işletim maliyetleri düşüktür, çünkü her zone bağımsız olarak kontrol edilebilir. Bunun anlamı şudur: Kullanılmayan mahallerde sistem kapalı iken, kullanılan mahallerde ısıtma ve soğutma yapılabilir. Inverter teknolojisi sayesinde de dış üniteler toplam yüke göre kolayca ayarlanabilir.

Daikin VRV II Sistem Ürünleri
Daikin VRV II Sistem Kasetli Tavan Tipi (Çift Yönlü Üflemeli)
Daikin VRV II Sistem Kasetli Tavan Tipi (Dört Yönlü Üflemeli)
Daikin VRV II Sistem 600 x 600 Dört Yöne Üflemeli Kasetli Tavan Tipi
Daikin VRV II Sistem İnce Kasetli Tavan Tipi
Daikin VRV II Sistem Gömme Tavan Tipi
Daikin VRV II Sistem Kanallı Tavan Tipi
Daikin VRV II Sistem Asılı Tavan Tipi
Daikin VRV II Sistem Duvar Tipi
Daikin VRV II Sistem Döşeme Tipi

Ürünler | Daikin Klima | Hizmetler | Hakkımızda | Sıkça Sorulan Sorular |Klima Tipleri Hakkında | İrtibat

Copyright © 2001 - 2009 Özşah Elektrik Taahhüt Soğutma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Tel: 0212 210 92 16 - 210 92 17 Fax: 0212 210 92 14