klima

ısısan daikin
,
 
Ürünler
Split Klimalar
Inverter Split Klimalar
Sky Air Sistem
Super Multi Plus Sistem
VRV II Sistemleri
HRV Sistemleri

Daikin Inverter Split Klima Döşeme Tipi

NOT: Bu sayfada yer alan ürünlerin üretimi ve satışı Daikin tarafından durdurulmuştur.

Yeni teknoloji Daikin ürünlerini incelemek için lütfen "Ürünler" sayfamıza bakınız. Detaylı bilgi için bizimle İletişim kurabilirsiniz.


Bütün odada konforlu sıcak ve soğuk hava:
Dikey otomatik salınım sıcak ya da soğuk havanın odanın her yerine konforlu bir şekilde ulaşmasını sağlamak için otomatik olarak çalışır. Bu fonksiyon ile cihaz ister yere ister tavana monte edilsin bütün oda iklimlendirilir. Geniş açılı kanatların üfleme yönü cihazın odadaki yerine göre el ile kolayca değiştirilebilir. 120°'lik açı ile bir odada köşeden köşeye konfor sağlanması mümkündür.

İkili model modern iç ünitenin yerleştirilmesinde büyük seçim kolaylığı sağlar:
İkili iç ünite modeli hem yer hem de tavan montajını mümkün kılmaktadır. Evinizdeki her oda için en iyi yerleşimi seçebilirsiniz.

Tavan Montajı: Tavana monte etmek odaya geniş alan sağlamak için en iyi yoldur. Ünitenin kavisli yapısı tavanda estetik bir görünüm verir. Bu da iç üniteyi kafanızın üzerindeymiş gibi hissetmenizi önleyecektir.

Döşeme Montajı: İkili modelin kavisli ve ince yapısı yer montajları için de uygundur. Ön taraftan ya da yandan bakıldığında üniteyi kutu gibi gösterecek herhangi bir keskin açı görünmez.

Ürünler | Daikin Klima | Hizmetler | Hakkımızda | Sıkça Sorulan Sorular |Klima Tipleri Hakkında | İrtibat

Copyright © 2001 - 2009 Özşah Elektrik Taahhüt Soğutma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Tel: 0212 210 92 16 - 210 92 17 Fax: 0212 210 92 14